

Керамічна плитка Спецелемент Angulo Remate Ontalba Marino 5x4.5 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Angulo Remate Ontalba Marino 5x4.5 Aranjuez Vives найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 4.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5005 Сигнальний синій Pantone 2736. |
Спецелемент Angulo Remate Ontalba Marino 5x4.5 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Енгуло Ремейт Антолбєй Маріно 5x4.5 Аренджез Вівс з колекції Аренджез Вівс", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Ангуло Ремате Онталба Маріно 5x4.5 Аранджуез Вівес з колекції Аранджуез Вівес". Виробник цієї плитки Vives може бути помилково написаний як Vives, Вівс, Вівес і навіть як Мшмуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 4.5 см |
| Вага | 45.18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Vives |
| Серія | Aranjuez Vives |
| Колекція | Aranjuez |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | невідомо |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | InfBr612Rm |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Спецелемент |
| hsv(231,78,53) HEX: #1e2e87 RGB: 30, 46, 135 | RAL Design: 290 30 40 Official Violet (Офіційний Фіолетовий)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2736 2736 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(225,73,65) HEX: #2d4ba6 RGB: 45, 75, 166 | RAL Design: 280 40 40 Neptune Blue (Синій Нептун)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2728 2728 | |
| hsv(223,64,65) HEX: #3c5aa6 RGB: 60, 90, 166 | RAL Design: 290 40 45 Violet Blue (Синя Фіалка)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 660 660 | |
| hsv(223,54,76) HEX: #5977c2 RGB: 89, 119, 194 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 2727 2727 | |
| hsv(225,80,59) HEX: #1e3c96 RGB: 30, 60, 150 | RAL Design: 270 40 35 Lapis Lazuli Blue (Синій Лазуріт)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2728 2728 | |
| hsv(223,58,71) HEX: #4c6ab5 RGB: 76, 106, 181 | RAL Design: 280 50 40 Diva Violet (Фіолетова Діва)RAL Classic: 5012 БлакитнийPantone: 2727 2727 | |
| hsv(223,50,82) HEX: #6986d1 RGB: 105, 134, 209 | RAL Design: 280 60 35 Organza Violet (Фіолетова Органза)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 2718 2718 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Спецелемент Angulo Remate Ontalba Marino 5x4.5 Aranjuez Vives з колекції Aranjuez Vives