

Керамічна плитка Спецелемент Ang. Torello Ivory 2x5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Спецелемент Ang. Torello Ivory 2x5 Natural Roberto Cavalli найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2см і довжина плитки дорівнює 5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9010 Білий Pantone 2707. |
Спецелемент Ang. Torello Ivory 2x5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli може бути прочитано англійською мовою як "Спецелемент Енг. Торело Айворі 2x5 Нетєрел Робарто Кевалі з колекції Нетєрел Робарто Кевалі", на неправильно прочитаном як "Спецелемент Анг. Торелло Іворі 2x5 Натурал Роберто Каваллі з колекції Натурал Роберто Каваллі". Виробник цієї плитки Roberto Cavalli може бути помилково написаний як Robertocavalli, Roberto Cavall, Робарто Кевалі, Роберто Каваллі і навіть як Кщиукещ Сфмфддш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2 × 5 см |
| Вага | 33.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Roberto Cavalli |
| Серія | Natural Roberto Cavalli |
| Колекція | Natural |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.45 м.кв. |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 2 шт / 0.1 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 532039 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Спецелемент |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Спецелемент Ang. Torello Ivory 2x5 Natural Roberto Cavalli з колекції Natural Roberto Cavalli