
Керамічна плитка Решітка 15x60 Griglia Cloud20 Mm - Horizon - PGDHNZ0 з колекції Horizon Panaria виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Решітка 15x60 Griglia Cloud20 Mm - Horizon - PGDHNZ0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. |
Решітка 15x60 Griglia Cloud20 Mm - Horizon - PGDHNZ0 з колекції Horizon Panaria може бути прочитано англійською мовою як "Решітка 15x60 Гріглія Cloud20 Мм Хорізон PGDHNZ0 з колекції Хорізон Пенарія", на неправильно прочитаном як "Решітка 15x60 Грігліа Cloud20 Мм Хорізон PGDHNZ0 з колекції Хорізон Панаріа". Виробник цієї плитки Panaria може бути помилково написаний як Panaria, Panari, Пенарія, Панаріа і навіть як Зфтфкшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Panaria |
| Серія | Horizon |
| Колекція | Horizon Panaria |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | PGDHNZ0 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Решітка |
| Протиковзка обробка | R11 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Решітка 15x60 Griglia Cloud20 Mm - Horizon - PGDHNZ0 з колекції Horizon Panaria