Решітка 13,5x24,5 410-Be-Soporte/Rejilla Dots Beige-Public Pools-A035459 з колекції Public Pools Ape



Керамічна плитка Решітка 13,5x24,5 410-Be-Soporte/Rejilla Dots Beige-Public Pools-A035459 з колекції Public Pools Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Решітка 13,5x24,5 410-Be-Soporte/Rejilla Dots Beige-Public Pools-A035459 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.5см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Решітка 13,5x24,5 410-Be-Soporte/Rejilla Dots Beige-Public Pools-A035459 з колекції Public Pools Ape може бути прочитано англійською мовою як "Решітка 13,5x24,5 410 Сопорт/реджілєй Дотс Бейдж П'юблік Пулс A035459 з колекції П'юблік Пулс Еп", на неправильно прочитаном як "Решітка 13,5x24,5 410 Бе Сопорте/реджілла Дотс Беіге Публіс Пулс A035459 з колекції Публіс Пулс Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 13.5 × 24.5 см |
| Вага | 23.81 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Public Pools |
| Колекція | Public Pools Ape |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 35 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 13 шт |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | A035459 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Решітка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(20,19,94) HEX: #f0d1c2 RGB: 240, 209, 194 | RAL Design: 050 85 10 Pure Beige (Чистий Бежевий)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7436 7436 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Решітка 13,5x24,5 410-Be-Soporte/Rejilla Dots Beige-Public Pools-A035459 з колекції Public Pools Ape