Плитка SAMIRA PETROL LT R - 10.7x10.7 40844 Samira з колекції Samira Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка SAMIRA PETROL LT R - 10.7x10.7 40844 Samira з колекції Samira Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка SAMIRA PETROL LT R - 10.7x10.7 40844 Samira найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10.7см і довжина плитки дорівнює 10.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7000 Сіра білка Pantone 646. |
Плитка SAMIRA PETROL LT R - 10.7x10.7 40844 Samira з колекції Samira Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Семєрєй Петрол Лт Р 10.7x10.7 40844 Семєрєй з колекції Семєрєй Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Саміра Петрол Лт Р 10.7x10.7 40844 Саміра з колекції Саміра Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 10.7 × 10.7 см |
| Вага | 10.01 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Samira Harmony |
| Колекція | Samira |
| У палеті м.кв. | 54 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 40844 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(200,33,53) HEX: #5b7887 RGB: 91, 120, 135 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 646 646 | |
| hsv(200,38,47) HEX: #4a6978 RGB: 74, 105, 120 | RAL Design: 240 50 15 Technical Blue (Технічний Синій)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 646 646 | |
| hsv(200,30,59) HEX: #698796 RGB: 105, 135, 150 | RAL Design: 240 60 15 Architecture Blue (Архітектурний Синій)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 7454 7454 | |
| hsv(200,43,41) HEX: #3c5a69 RGB: 60, 90, 105 | RAL Design: 240 40 15 Celeste Blue (Синя Целеста)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 5405 5405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
































































3 reviews for Плитка SAMIRA PETROL LT R - 10.7x10.7 40844 Samira з колекції Samira Harmony