Плитка MERAKI SAND NT R - 90x90 37915 Meraki з колекції Meraki Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка MERAKI SAND NT R - 90x90 37915 Meraki з колекції Meraki Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка MERAKI SAND NT R - 90x90 37915 Meraki найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка MERAKI SAND NT R - 90x90 37915 Meraki з колекції Meraki Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Марейкі Сенд Нт Р 90x90 37915 Марейкі з колекції Марейкі Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Меракі Санд Нт Р 90x90 37915 Меракі з колекції Меракі Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 33.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Meraki Harmony |
| Колекція | Meraki |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 38.88 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 37915 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



























4 reviews for Плитка MERAKI SAND NT R - 90x90 37915 Meraki з колекції Meraki Harmony