Плитка LINEN CLOUD AS C R - 60x120 37731 Linen з колекції Linen Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Плитка LINEN CLOUD AS C R - 60x120 37731 Linen з колекції Linen Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка LINEN CLOUD AS C R - 60x120 37731 Linen найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка LINEN CLOUD AS C R - 60x120 37731 Linen з колекції Linen Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Лінен Клоад Ес К Р 60x120 37731 Лінен з колекції Лінен Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Плитка Лінен Клоуд Ас С Р 60x120 37731 Лінен з колекції Лінен Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 30.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Linen Peronda Museum |
| Колекція | Linen |
| Ефект | Травертін |
| У палеті м.кв. | 43.2 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 37731 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




































3 reviews for Плитка LINEN CLOUD AS C R - 60x120 37731 Linen з колекції Linen Peronda Museum