

Керамічна плитка Плитка JACKSON HONEY SP R - 33.3x100 37874 Jackson з колекції Jackson Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка JACKSON HONEY SP R - 33.3x100 37874 Jackson найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7531. |
Плитка JACKSON HONEY SP R - 33.3x100 37874 Jackson з колекції Jackson Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Джексон Ханей Сп Р 33.3x100 37874 Джексон з колекції Джексон Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Джасксон Хонеі Сп Р 33.3x100 37874 Джасксон з колекції Джасксон Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 33.3 × 100 см |
| Вага | 22.45 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Jackson Peronda |
| Колекція | Jackson |
| Ефект | Деревина |
| У палеті м.кв. | 40.08 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.67 |
| Товщина | 8.6 мм |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 37874 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






















3 reviews for Плитка JACKSON HONEY SP R - 33.3x100 37874 Jackson з колекції Jackson Peronda