Плитка GLINT CLAY 5 X 15 - 4.8x14.6 37821 Glint з колекції Glint Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка GLINT CLAY 5 X 15 - 4.8x14.6 37821 Glint з колекції Glint Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка GLINT CLAY 5 X 15 - 4.8x14.6 37821 Glint найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 14.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4725. |
Плитка GLINT CLAY 5 X 15 - 4.8x14.6 37821 Glint з колекції Glint Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Глінт Клей 5 З 15 4.8x14.6 37821 Глінт з колекції Глінт Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Глінт Клаі 5 Кс 15 4.8x14.6 37821 Глінт з колекції Глінт Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 4.8 × 14.6 см |
| Вага | 7.52 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Glint Harmony |
| Колекція | Glint |
| У палеті м.кв. | 57.19 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.42 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 60 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянець |
| PEI | III |
| Артикул виробника | 37821 |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка GLINT CLAY 5 X 15 - 4.8x14.6 37821 Glint з колекції Glint Harmony