

Керамічна плитка Плитка FS STARLIGHT BLUE LT - 22.3x22.3 40466 FS Starlight Lt з колекції FS Starlight Lt Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка FS STARLIGHT BLUE LT - 22.3x22.3 40466 FS Starlight Lt найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.3см і довжина плитки дорівнює 22.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка FS STARLIGHT BLUE LT - 22.3x22.3 40466 FS Starlight Lt з колекції FS Starlight Lt Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фс Старлайгт Бле Лт 22.3x22.3 40466 Фс Старлайгт Лт з колекції Фс Старлайгт Лт Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Фс Старлігхт Блуе Лт 22.3x22.3 40466 Фс Старлігхт Лт з колекції Фс Старлігхт Лт Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 22.3 × 22.3 см |
| Вага | 12.576 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | FS Starlight Lt Peronda |
| Колекція | FS Starlight Lt |
| У палеті м.кв. | 58.5 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.65 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 40466 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Тема | Geometry |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(225,50,47) HEX: #3c4b78 RGB: 60, 75, 120 | RAL Design: 290 30 30 Lviv Blue (Синій Лембергер)RAL Classic: 5000 Фіолетово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(220,50,35) HEX: #2d3c59 RGB: 45, 60, 89 | RAL Design: 280 30 20 Garnet Stone Blue (Синій Гранат)RAL Classic: 5003 Сапфірово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(225,44,53) HEX: #4c5b87 RGB: 76, 91, 135 | RAL Design: 280 40 25 Indigo Navy Blue (Синя Морська Форма Індіго)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
























































4 reviews for Плитка FS STARLIGHT BLUE LT - 22.3x22.3 40466 FS Starlight Lt з колекції FS Starlight Lt Peronda