

Керамічна плитка Плитка FS PANAME CONCORDE - 45x45 39478 FS Paname з колекції FS Paname Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка FS PANAME CONCORDE - 45x45 39478 FS Paname найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка FS PANAME CONCORDE - 45x45 39478 FS Paname з колекції FS Paname Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фс Пенейм Канкорд 45x45 39478 Фс Пенейм з колекції Фс Пенейм Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Фс Панаме Сонсорде 45x45 39478 Фс Панаме з колекції Фс Панаме Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 21.154 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | FS Paname Peronda |
| Колекція | FS Paname |
| Ефект | Фреска |
| У палеті м.кв. | 33 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 39478 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,25,47) HEX: #78785a RGB: 120, 120, 90 | RAL Design: 110 50 20 Alexandrite Green (Зелений Олександрит)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(60,22,53) HEX: #878769 RGB: 135, 135, 105 | RAL Design: 110 60 20 Peapod Green (Зелені Стручки Гороху)RAL Classic: 7002 Оливково-сірийPantone: 8321 8321 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка FS PANAME CONCORDE - 45x45 39478 FS Paname з колекції FS Paname Peronda