Плитка FOLD GREEN - 15x38 37888 Fold by Estudi{H}ac з колекції Fold by Estudi{H}ac Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка FOLD GREEN - 15x38 37888 Fold by Estudi{H}ac з колекції Fold by Estudi{H}ac Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка FOLD GREEN - 15x38 37888 Fold by Estudi{H}ac найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 38см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка FOLD GREEN - 15x38 37888 Fold by Estudi{H}ac з колекції Fold by Estudi{H}ac Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Фоулд Грін 15x38 37888 Фоулд бай Істаді{}ек з колекції Фоулд бай Істаді{}ек Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка Фолд Греен 15x38 37888 Фолд бі Естуді{х}ас з колекції Фолд бі Естуді{х}ас Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 38 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Fold by Estudi{H}ac Harmony |
| Колекція | Fold by Estudi{H}ac |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 18 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 37888 |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






5 reviews for Плитка FOLD GREEN - 15x38 37888 Fold by Estudi{H}ac з колекції Fold by Estudi{H}ac Harmony