

Керамічна плитка Плитка Concrete Ray Street - 30x60 98557 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Concrete Ray Street - 30x60 98557 Ec1/22 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 480. |
Плитка Concrete Ray Street - 30x60 98557 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Канкрет Рей Стріт 30x60 98557 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Сардізєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сонсрете Раі Стреет 30x60 98557 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Сердіса". Виробник цієї плитки Cerdisa може бути помилково написаний як Cerdisa, Cerdis, Сардізєй, Сердіса і навіть як Суквшіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 23.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cerdisa |
| Серія | Ec1/22 Cerdisa |
| Колекція | Ec1/22 |
| Ефект | Бетон |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.26 |
| Товщина | 9 мм |
| Штук в упаковці | 7 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 98557 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,43,82) HEX: #d1a477 RGB: 209, 164, 119 | RAL Design: 070 70 30 Golden Beige (Золотисто-Бежовий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 480 480 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Concrete Ray Street - 30x60 98557 Ec1/22 з колекції Ec1/22 Cerdisa