

Керамічна плитка Плитка CLUNY SAND SF R - 90x90 36362 Cluny з колекції Cluny Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка CLUNY SAND SF R - 90x90 36362 Cluny найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка CLUNY SAND SF R - 90x90 36362 Cluny з колекції Cluny Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Клані Сенд Сф Р 90x90 36362 Клані з колекції Клані Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Клуні Санд Сф Р 90x90 36362 Клуні з колекції Клуні Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 37.96 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Cluny Peronda |
| Колекція | Cluny |
| Ефект | камінь |
| У палеті м.кв. | 35.64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 36362 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка CLUNY SAND SF R - 90x90 36362 Cluny з колекції Cluny Peronda