Плитка CALACATTA EXTRA WHITE NT R - 100x100 23977 Calacatta 4D з колекції Calacatta 4D Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Плитка CALACATTA EXTRA WHITE NT R - 100x100 23977 Calacatta 4D з колекції Calacatta 4D Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка CALACATTA EXTRA WHITE NT R - 100x100 23977 Calacatta 4D найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка CALACATTA EXTRA WHITE NT R - 100x100 23977 Calacatta 4D з колекції Calacatta 4D Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Колекеттєй Ікстрєй Віт Нт Р 100x100 23977 Колекеттєй 4D з колекції Колекеттєй 4D Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Плитка Саласатта Екстра Вхіте Нт Р 100x100 23977 Саласатта 4D з колекції Саласатта 4D Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 40.56 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Calacatta 4D Peronda Museum |
| Колекція | Calacatta 4D |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 64 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 23977 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Плитка CALACATTA EXTRA WHITE NT R - 100x100 23977 Calacatta 4D з колекції Calacatta 4D Peronda Museum