Плитка ARTE DESERT A R - 100x100 34706 Arte з колекції Arte Peronda Museum
Peronda Museum

Керамічна плитка Плитка ARTE DESERT A R - 100x100 34706 Arte з колекції Arte Peronda Museum виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка ARTE DESERT A R - 100x100 34706 Arte найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 100см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка ARTE DESERT A R - 100x100 34706 Arte з колекції Arte Peronda Museum може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Арт Дезарт Ей Р 100x100 34706 Арт з колекції Арт Паранєй М'юзум", на неправильно прочитаном як "Плитка Арте Десерт А Р 100x100 34706 Арте з колекції Арте Перонда Мусеум". Виробник цієї плитки Peronda Museum може бути помилково написаний як Perondamuseum, Паранєй М'юзум, Перонда Мусеум і навіть як Зукщтвф Ьгіугь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 100 × 100 см |
| Вага | 49.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda Museum |
| Серія | Arte Peronda Museum |
| Колекція | Arte |
| Ефект | Травертін |
| У палеті м.кв. | 24 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 20 мм |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | 34706 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63































3 reviews for Плитка ARTE DESERT A R - 100x100 34706 Arte з колекції Arte Peronda Museum