

Керамічна плитка Плитка Amaranto Sand Sat Ret - 60x120 1077157 Amaranto з колекції Amaranto Cercom виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Amaranto Sand Sat Ret - 60x120 1077157 Amaranto найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Плитка Amaranto Sand Sat Ret - 60x120 1077157 Amaranto з колекції Amaranto Cercom може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Емаренто Сенд Сет Рет 60x120 1077157 Емаренто з колекції Емаренто Сарком", на неправильно прочитаном як "Плитка Амаранто Санд Сат Рет 60x120 1077157 Амаранто з колекції Амаранто Серсом". Виробник цієї плитки Cercom може бути помилково написаний як Cercom, Сарком, Серсом і навіть як Суксщь, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 30.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Cercom |
| Серія | Amaranto Cercom |
| Колекція | Amaranto |
| Ефект | Мармур |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатин |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | 1077157 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Amaranto Sand Sat Ret - 60x120 1077157 Amaranto з колекції Amaranto Cercom