Плитка Перлинний 30x90 La Diva Villeroy Boch з колекції La Diva Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Плитка Перлинний 30x90 La Diva Villeroy Boch з колекції La Diva Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Перлинний 30x90 La Diva Villeroy Boch найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9001 Кремово-білий Pantone 7443. |
Плитка Перлинний 30x90 La Diva Villeroy Boch з колекції La Diva Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Перлинний 30x90 Лєй Дівєй Віларой Боч з колекції Лєй Дівєй Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Плитка Перлинний 30x90 Ла Діва Віллероі Боч з колекції Ла Діва Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 13.9 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | La Diva Villeroy Boch |
| Колекція | La Diva |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.81 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.81 м.кв. / 3 шт / 13.9 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 1310ET11 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(30,12,100) HEX: #fff0e0 RGB: 255, 240, 224 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 9001 Кремово-білийPantone: 7443 7443 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









5 reviews for Плитка Перлинний 30x90 La Diva Villeroy Boch з колекції La Diva Villeroy Boch