Плитка Yellow 10x10 Tirreno Rak з колекції Tirreno Rak
Rak
Керамічна плитка Плитка Yellow 10x10 Tirreno Rak з колекції Tirreno Rak виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Yellow 10x10 Tirreno Rak найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 10см і довжина плитки дорівнює 10см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 452. |
Плитка Yellow 10x10 Tirreno Rak з колекції Tirreno Rak може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Йелоуу 10x10 Тіррено Рек з колекції Тіррено Рек", на неправильно прочитаном як "Плитка Юеллов 10x10 Тіррено Рак з колекції Тіррено Рак". Виробник цієї плитки Rak може бути помилково написаний як Rak, Рек, Рак і навіть як Кфл, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 10 × 10 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | ОАЕ |
| Бренд | Rak |
| Серія | Tirreno Rak |
| Колекція | Tirreno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 108 шт / 18.5 кг |
| Штук в упаковці | 108 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 5900199115378 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(48,45,65) HEX: #a6975b RGB: 166, 151, 91 | RAL Design: 095 60 30 Cypress Green (Зелений Кіпаріс)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Yellow 10x10 Tirreno Rak з колекції Tirreno Rak