

Керамічна плитка Плитка XL 45x120 Marmol Carrara Porcelanosa з колекції Marmol Carrara Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка XL 45x120 Marmol Carrara Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка XL 45x120 Marmol Carrara Porcelanosa з колекції Marmol Carrara Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Зл 45x120 Мармол Каррарєй Порселейнозєй з колекції Мармол Каррарєй Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Ксл 45x120 Мармол Каррара Поркеланоса з колекції Мармол Каррара Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 120 см |
| Вага | 39.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Marmol Carrara Porcelanosa |
| Колекція | Marmol Carrara |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.62 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.62 м.кв. / 3 шт / 39.1 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P35800151 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка XL 45x120 Marmol Carrara Porcelanosa з колекції Marmol Carrara Porcelanosa