Плитка Wood Relief 25x75 Parma Ceramika Konskie з колекції Parma Ceramika Konskie
Ceramika Konskie

Керамічна плитка Плитка Wood Relief 25x75 Parma Ceramika Konskie з колекції Parma Ceramika Konskie виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Wood Relief 25x75 Parma Ceramika Konskie найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 451. |
Плитка Wood Relief 25x75 Parma Ceramika Konskie з колекції Parma Ceramika Konskie може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Вуд Рела'єф 25x75 Пармєй Саремікєй Канска'є з колекції Пармєй Саремікєй Канска'є", на неправильно прочитаном як "Плитка Вуд Реліеф 25x75 Парма Кераміка Конскіе з колекції Парма Кераміка Конскіе". Виробник цієї плитки Ceramika Konskie може бути помилково написаний як Ceramikakonskie, Ceramika Konski, Саремікєй Канска'є, Кераміка Конскіе і навіть як Сукфьшлф Лщтілшу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 25.7 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Ceramika Konskie |
| Серія | Parma Ceramika Konskie |
| Колекція | Parma |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. / 8 шт / 25.7 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(24,63,47) HEX: #784b2c RGB: 120, 75, 44 | RAL Design: 060 40 30 Brazilian Brown (Бразильський Коричневий)RAL Classic: 8003 Глиняний коричневийPantone: 4705 4705 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка Wood Relief 25x75 Parma Ceramika Konskie з колекції Parma Ceramika Konskie