Плитка William Silver Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife
Kerlife

Керамічна плитка Плитка William Silver Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка William Silver Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка William Silver Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Вілайям Сілвар Пвто П Р 45x45 Хйдролік Карліф з колекції Хйдролік Карліф", на неправильно прочитаном як "Плитка Вілліам Сілвер Пвто П Р 45x45 Хюдрауліс Керліфе з колекції Хюдрауліс Керліфе". Виробник цієї плитки Kerlife може бути помилково написаний як Kerlife, Kerlif, Карліф, Керліфе і навіть як Лукдшау, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 45 × 45 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Kerlife |
| Серія | Hydraulic Kerlife |
| Колекція | Hydraulic |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.1 м.кв. |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.1 м.кв. / 5 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 5900199191396 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка William Silver Pvto P R 45x45 Hydraulic Kerlife з колекції Hydraulic Kerlife