

Керамічна плитка Плитка White 8.15x33.15 Bricktrend Gayafores з колекції Bricktrend Gayafores виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка White 8.15x33.15 Bricktrend Gayafores найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 8.15см і довжина плитки дорівнює 33.15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка White 8.15x33.15 Bricktrend Gayafores з колекції Bricktrend Gayafores може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Віт 8.15x33.15 Бріктренд Гейейфорс з колекції Бріктренд Гейейфорс", на неправильно прочитаном як "Плитка Вхіте 8.15x33.15 Брісктренд Гаюафорес з колекції Брісктренд Гаюафорес". Виробник цієї плитки Gayafores може бути помилково написаний як Gayafores, Гейейфорс, Гаюафорес і навіть як Пфнфащкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 8.15 × 33.15 см |
| Вага | 22.15 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Gayafores |
| Серія | Bricktrend Gayafores |
| Колекція | Bricktrend |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.24 м.кв. |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.24 м.кв. / 46 шт / 22.15 кг |
| Штук в упаковці | 46 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 751971 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка White 8.15x33.15 Bricktrend Gayafores з колекції Bricktrend Gayafores