Плитка Visone Grigio 60x120 Imperial Michelangelo Novabell з колекції Imperial Michelangelo Novabell



Керамічна плитка Плитка Visone Grigio 60x120 Imperial Michelangelo Novabell з колекції Imperial Michelangelo Novabell виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Visone Grigio 60x120 Imperial Michelangelo Novabell найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7003 Сірий мох Pantone 444. |
Плитка Visone Grigio 60x120 Imperial Michelangelo Novabell з колекції Imperial Michelangelo Novabell може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Візан Грігє 60x120 Імпарайял Мічеленджело Новейбел з колекції Імпарайял Мічеленджело Новейбел", на неправильно прочитаном як "Плитка Вісоне Грігіо 60x120 Імперіал Мічелангело Новабелл з колекції Імперіал Мічелангело Новабелл". Виробник цієї плитки NovaBell може бути помилково написаний як NovaBell, Новейбел, Новабелл і навіть як ТщмфИудд, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 31.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | NovaBell |
| Серія | Imperial Michelangelo Novabell |
| Колекція | Imperial Michelangelo |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 2 шт / 31.7 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 110-015-5 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




5 reviews for Плитка Visone Grigio 60x120 Imperial Michelangelo Novabell з колекції Imperial Michelangelo Novabell