Плитка Umbrian Classic Filled And Honed 30.5x30.5 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style
Original Style
Керамічна плитка Плитка Umbrian Classic Filled And Honed 30.5x30.5 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Umbrian Classic Filled And Honed 30.5x30.5 Earthworks Original Style найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Плитка Umbrian Classic Filled And Honed 30.5x30.5 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Юмбрайян Клесшік Філед Енд Ханед 30.5x30.5 Іарзворкс Орігінел Стйл з колекції Іарзворкс Орігінел Стйл", на неправильно прочитаном як "Плитка Умбріан Классіс Філлед Анд Хонед 30.5x30.5 Еартхворкс Орігінал Стюле з колекції Еартхворкс Орігінал Стюле". Виробник цієї плитки Original Style може бути помилково написаний як Originalstyle, Original Styl, Орігінел Стйл, Орігінал Стюле і навіть як Щкшпштфд Іенду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Країна | Англія |
| Бренд | Original Style |
| Серія | Earthworks Original Style |
| Колекція | Earthworks |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 2.51 кг |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Камень |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | EW-UC30X30 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Umbrian Classic Filled And Honed 30.5x30.5 Earthworks Original Style з колекції Earthworks Original Style