

Керамічна плитка Плитка Trust Silver 45x90 20mm ACHG з колекції Trust Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Trust Silver 45x90 20mm ACHG найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 45см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 8100. |
Плитка Trust Silver 45x90 20mm ACHG з колекції Trust Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Траст Сілвар 45x90 20mm Ечг з колекції Траст Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Плитка Труст Сілвер 45x90 20mm Ачг з колекції Труст Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845388315 |
| Розмір | 45 × 90 см |
| Вага | 37 кг |
| Стирання | 0 м |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Trust Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Trust Silver 45x90 20mm |
| Колекція | Trust |
| У палеті м.кв. | 21,87 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,81 |
| Товщина | 20 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Структурна |
| Артикул виробника | ACHG |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(0,10,59) HEX: #968787 RGB: 150, 135, 135 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















3 reviews for Плитка Trust Silver 45x90 20mm ACHG з колекції Trust Atlas Concorde