

Керамічна плитка Плитка Trinidad B 20x114 Woods Absolut Keramika з колекції Woods Absolut Keramika виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Trinidad B 20x114 Woods Absolut Keramika найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 114см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірий Pantone Warm Gray 9. |
Плитка Trinidad B 20x114 Woods Absolut Keramika з колекції Woods Absolut Keramika може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Трінідед 20x114 Вудс Ебсолат Каремікєй з колекції Вудс Ебсолат Каремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Трінідад Б 20x114 Вудс Абсолут Кераміка з колекції Вудс Абсолут Кераміка". Виробник цієї плитки Absolut Keramika може бути помилково написаний як Absolutkeramika, Absolut Keramik, Ебсолат Каремікєй, Абсолут Кераміка і навіть як Фиіщдге Лукфьшлф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 114 см |
| Вага | 26.499 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Absolut Keramika |
| Серія | Woods Absolut Keramika |
| Колекція | Woods |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.14 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.14 м.кв. / 5 шт / 26.499 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ABS1778 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Trinidad B 20x114 Woods Absolut Keramika з колекції Woods Absolut Keramika