

Керамічна плитка Плитка Tortora Matt 60x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tortora Matt 60x60 Milano And Floor Fap найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5635. |
Плитка Tortora Matt 60x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Торторєй Метт 60x60 Мілейно Енд Флур Феп з колекції Мілейно Енд Флур Феп", на неправильно прочитаном як "Плитка Тортора Матт 60x60 Мілано Анд Флур Фап з колекції Мілано Анд Флур Фап". Виробник цієї плитки FAP може бути помилково написаний як FAP, Феп, Фап і навіть як АФЗ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 24.82 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FAP |
| Серія | Milano And Floor Fap |
| Колекція | Milano And Floor |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 3 шт / 24.82 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | fNRG |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка Tortora Matt 60x60 Milano And Floor Fap з колекції Milano And Floor Fap