

Керамічна плитка Плитка Tomb Beige 40x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tomb Beige 40x40 Ornelia Tomb Paradyz найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Tomb Beige 40x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Там Бейдж 40x40 Орнелія Там Паредйз з колекції Орнелія Там Паредйз", на неправильно прочитаном як "Плитка Томб Беіге 40x40 Орнеліа Томб Парадюз з колекції Орнеліа Томб Парадюз". Виробник цієї плитки Paradyz може бути помилково написаний як Paradyz, Паредйз, Парадюз і навіть як Зфкфвня, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Paradyz |
| Серія | Ornelia Tomb Paradyz |
| Колекція | Ornelia Tomb |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.6 м.кв. |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.6 м.кв. / 10 шт / 28 кг |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка Tomb Beige 40x40 Ornelia Tomb Paradyz з колекції Ornelia Tomb Paradyz