Плитка Time Lilla 41.5x41.5 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка Time Lilla 41.5x41.5 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Time Lilla 41.5x41.5 Abita Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 41.5см і довжина плитки дорівнює 41.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4009 Пастельно-фіолетовий Pantone 270. |
Плитка Time Lilla 41.5x41.5 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тім Лілєй 41.5x41.5 Ебітєй Сент Егостіно з колекції Ебітєй Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Тіме Лілла 41.5x41.5 Абіта Сант Агостіно з колекції Абіта Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 41.5 × 41.5 см |
| Вага | 27 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Abita Sant Agostino |
| Колекція | Abita |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.38 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.38 м.кв. / 8 шт / 27 кг |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSATILIR41 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(300,6,94) HEX: #f0e1f0 RGB: 240, 225, 240 | RAL Design: 310 90 05 Wallflower White (Біла Цимбалярія)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 270 270 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Плитка Time Lilla 41.5x41.5 Abita Sant Agostino з колекції Abita Sant Agostino