

Керамічна плитка Плитка Tavella Ebony 13x60.5 Anthology Naxos з колекції Anthology Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tavella Ebony 13x60.5 Anthology Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 60.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Tavella Ebony 13x60.5 Anthology Naxos з колекції Anthology Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тейвелєй Ібані 13x60.5 Ензолоджі Нексос з колекції Ензолоджі Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Тавелла Ебоні 13x60.5 Антхологі Наксос з колекції Антхологі Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 13 × 60.5 см |
| Вага | 20.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Anthology Naxos |
| Колекція | Anthology |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.2584 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.2584 м.кв. / 16 шт / 20.3 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 119219 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,13,47) HEX: #786868 RGB: 120, 104, 104 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Tavella Ebony 13x60.5 Anthology Naxos з колекції Anthology Naxos