

Керамічна плитка Плитка Tanzania Almond 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Tanzania Almond 25x150 Starwood Venis найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка Tanzania Almond 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Тензенія Олманд 25x150 Старууд Веніс з колекції Старууд Веніс", на неправильно прочитаном як "Плитка Танзаніа Алмонд 25x150 Старвуд Веніс з колекції Старвуд Веніс". Виробник цієї плитки Venis може бути помилково написаний як Venis, Веніс, Веніс і навіть як Мутші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 150 см |
| Вага | 35.912 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Venis |
| Серія | Starwood Venis |
| Колекція | Starwood |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1.5 м.кв. / 4 шт / 35.912 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | V52500011 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Tanzania Almond 25x150 Starwood Venis з колекції Starwood Venis