Плитка T A Logo White 60x60 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка T A Logo White 60x60 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка T A Logo White 60x60 Flexible Architecture Sant Agostino найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка T A Logo White 60x60 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Т Ей Лого Віт 60x60 Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно з колекції Флексібл Арчітекчєр Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка Т А Лого Вхіте 60x60 Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно з колекції Флексібле Арчітестуре Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 38.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Flexible Architecture Sant Agostino |
| Колекція | Flexible Architecture |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1.5 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 1 шт / 8.1 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CSAFTALW00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка T A Logo White 60x60 Flexible Architecture Sant Agostino з колекції Flexible Architecture Sant Agostino