

Керамічна плитка Плитка Szkliwiona Braz Brown Glazed 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad виробництва Польща хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Szkliwiona Braz Brown Glazed 6.5x24.5 Elewacja Cerrad найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.5см і довжина плитки дорівнює 24.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8011 Горіхово-коричневий Pantone 476. |
Плитка Szkliwiona Braz Brown Glazed 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сзкліуеєй Брез Броуун Глейзед 6.5x24.5 Ілуекджєй Сарред з колекції Ілуекджєй Сарред", на неправильно прочитаном як "Плитка Сзклівіона Браз Бровн Глазед 6.5x24.5 Елевасджа Керрад з колекції Елевасджа Керрад". Виробник цієї плитки Cerrad може бути помилково написаний як Cerrad, Сарред, Керрад і навіть як Суккфв, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.5 × 24.5 см |
| Вага | 7.35 кг |
| Країна | Польща |
| Бренд | Cerrad |
| Серія | Elewacja Cerrad |
| Колекція | Elewacja |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 м.кв. |
| Товщина | 6.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.5 м.кв. / 32 шт / 7.35 кг |
| Штук в упаковці | 32 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Клінкер |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(20,60,29) HEX: #4a2c1e RGB: 74, 44, 30 | RAL Design: 050 20 16 Night Brown (Коричнева Ніч)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 476 476 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Szkliwiona Braz Brown Glazed 6.5x24.5 Elewacja Cerrad з колекції Elewacja Cerrad