

Керамічна плитка Плитка Steel Lappato 60x120 Metal.It Ergon з колекції Metal.It Ergon виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Steel Lappato 60x120 Metal.It Ergon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Steel Lappato 60x120 Metal.It Ergon з колекції Metal.It Ergon може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Стіл Леппейто 60x120 Метол.іт Єргон з колекції Метол.іт Єргон", на неправильно прочитаном як "Плитка Стеел Лаппато 60x120 Метал.іт Ергон з колекції Метал.іт Ергон". Виробник цієї плитки Ergon може бути помилково написаний як Ergon, Єргон, Ергон і навіть як Укпщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 33.63 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ergon |
| Серія | Metal.It Ergon |
| Колекція | Metal.It |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 2 шт / 33.63 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | E7Q7 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Steel Lappato 60x120 Metal.It Ergon з колекції Metal.It Ergon