

Керамічна плитка Плитка Soft Shadow 19.5x119.2 Colonial Colorker з колекції Colonial Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Soft Shadow 19.5x119.2 Colonial Colorker найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка Soft Shadow 19.5x119.2 Colonial Colorker з колекції Colonial Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Софт Шєдоуу 19.5x119.2 Колонайял Колоркар з колекції Колонайял Колоркар", на неправильно прочитаном як "Плитка Софт Шадов 19.5x119.2 Колоніал Колоркер з колекції Колоніал Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.5 × 119.2 см |
| Вага | 26.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Colonial Colorker |
| Колекція | Colonial |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.16 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.16 м.кв. / 5 шт / 26.8 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 221110 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63











3 reviews for Плитка Soft Shadow 19.5x119.2 Colonial Colorker з колекції Colonial Colorker