Плитка Smoke 5x25 Enamel DNA з колекції Enamel DNA
DNA

Керамічна плитка Плитка Smoke 5x25 Enamel DNA з колекції Enamel DNA виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Smoke 5x25 Enamel DNA найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка Smoke 5x25 Enamel DNA з колекції Enamel DNA може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Смок 5x25 Інеймел Днєй з колекції Інеймел Днєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Смоке 5x25 Енамел Дна з колекції Енамел Дна". Виробник цієї плитки DNA може бути помилково написаний як DNA, DN, Днєй, Дна і навіть як ВТФ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 25 см |
| Вага | 9.84 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | DNA |
| Серія | Enamel DNA |
| Колекція | Enamel |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.76 м.кв. |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0.76 м.кв. / 64 шт / 9.84 кг |
| Штук в упаковці | 64 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 123147 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий білий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Плитка Smoke 5x25 Enamel DNA з колекції Enamel DNA