

Керамічна плитка Плитка Silver Ant. 19.3x180 Chelsea Porcelanosa з колекції Chelsea Porcelanosa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Silver Ant. 19.3x180 Chelsea Porcelanosa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.3см і довжина плитки дорівнює 180см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2708. |
Плитка Silver Ant. 19.3x180 Chelsea Porcelanosa з колекції Chelsea Porcelanosa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сілвар Ент. 19.3x180 Челсеей Порселейнозєй з колекції Челсеей Порселейнозєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сілвер Ант. 19.3x180 Челсеа Поркеланоса з колекції Челсеа Поркеланоса". Виробник цієї плитки Porcelanosa може бути помилково написаний як Porcelanosa, Porcelanos, Порселейнозєй, Поркеланоса і навіть як Зщксудфтщіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.3 × 180 см |
| Вага | 29.97 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanosa |
| Серія | Chelsea Porcelanosa |
| Колекція | Chelsea |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.04 м.кв. |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.04 м.кв. / 3 шт / 29.97 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | P16700071 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Silver Ant. 19.3x180 Chelsea Porcelanosa з колекції Chelsea Porcelanosa