Плитка Silver 40x120 Puncak Benadresa з колекції Puncak Benadresa
Benadresa

Керамічна плитка Плитка Silver 40x120 Puncak Benadresa з колекції Puncak Benadresa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Silver 40x120 Puncak Benadresa найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка Silver 40x120 Puncak Benadresa з колекції Puncak Benadresa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сілвар 40x120 П'юнкек Бенедрезєй з колекції П'юнкек Бенедрезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сілвер 40x120 Пункак Бенадреса з колекції Пункак Бенадреса". Виробник цієї плитки Benadresa може бути помилково написаний як Benadresa, Benadres, Бенедрезєй, Бенадреса і навіть як Иутфвкуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 120 см |
| Вага | 28 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Benadresa |
| Серія | Puncak Benadresa |
| Колекція | Puncak |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.44 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.44 м.кв. / 3 шт / 28 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | Bnd0678 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка Silver 40x120 Puncak Benadresa з колекції Puncak Benadresa