Керамічна плитка Плитка Sarrencolin Natural High Glossy 120x240 Marble Varmora з колекції Marble Varmora виробництва Весь світ хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Sarrencolin Natural High Glossy 120x240 Marble Varmora найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 240см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка Sarrencolin Natural High Glossy 120x240 Marble Varmora з колекції Marble Varmora може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сарренколін Нетєрел Хайф Глосі 120x240 Марбл Варморєй з колекції Марбл Варморєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сарренколін Натурал Хігх Глоссі 120x240 Марбле Вармора з колекції Марбле Вармора". Виробник цієї плитки Varmora може бути помилково написаний як Varmora, Varmor, Варморєй, Вармора і навіть як Мфкьщкф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 240 см |
| Вага | 60 кг |
| Країна | Індія |
| Бренд | Varmora |
| Серія | Marble Varmora |
| Колекція | Marble |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.88 м.кв. / 1 шт / 60 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,71) HEX: #b5a7a7 RGB: 181, 167, 167 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






ВІДКРИТИ ПЛИТКУ В 3D











5 reviews for Плитка Sarrencolin Natural High Glossy 120x240 Marble Varmora з колекції Marble Varmora