

Керамічна плитка Плитка Sabbia Esagono 35x40 Marmo Mix Unica з колекції Marmo Mix Unica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Sabbia Esagono 35x40 Marmo Mix Unica найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 35см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка Sabbia Esagono 35x40 Marmo Mix Unica з колекції Marmo Mix Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Себбія Ізейгоно 35x40 Мармо Мікс Юнікєй з колекції Мармо Мікс Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Саббіа Есагоно 35x40 Мармо Мікс Уніка з колекції Мармо Мікс Уніка". Виробник цієї плитки Unica by target може бути помилково написаний як Unicabytarget, Юнікєй бай тарджет, Уніка бі таргет і навіть як Гтшсф ин ефкпуе, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 35 × 40 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Unica by target |
| Серія | Marmo Mix Unica |
| Колекція | Marmo Mix |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.94 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.94 м.кв. / 9 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 902576 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | біло сірий білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








5 reviews for Плитка Sabbia Esagono 35x40 Marmo Mix Unica з колекції Marmo Mix Unica