

Керамічна плитка Плитка Rovere Country 120x20 Legni Ariostea з колекції Legni Ariostea виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rovere Country 120x20 Legni Ariostea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 415. |
Плитка Rovere Country 120x20 Legni Ariostea з колекції Legni Ariostea може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ровар Коантрі 120x20 Легні Арєстеей з колекції Легні Арєстеей", на неправильно прочитаном як "Плитка Ровере Соунтрі 120x20 Легні Аріостеа з колекції Легні Аріостеа". Виробник цієї плитки Ariostea може бути помилково написаний як Ariostea, Arioste, Арєстеей, Аріостеа і навіть як Фкшщіеуф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 120 × 20 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ariostea |
| Серія | Legni Ariostea |
| Колекція | Legni |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.96 м.кв. / 4 шт / 21 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка Rovere Country 120x20 Legni Ariostea з колекції Legni Ariostea