

Керамічна плитка Плитка Rosso Nat 21.25x85 Century Dado з колекції Century Dado виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rosso Nat 21.25x85 Century Dado найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21.25см і довжина плитки дорівнює 85см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Плитка Rosso Nat 21.25x85 Century Dado з колекції Century Dado може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Росо Нет 21.25x85 Сентєрі Дейдо з колекції Сентєрі Дейдо", на неправильно прочитаном як "Плитка Россо Нат 21.25x85 Кентурі Дадо з колекції Кентурі Дадо". Виробник цієї плитки Dado може бути помилково написаний як Dado, Dad, Дейдо, Дадо і навіть як Вфвщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21.25 × 85 см |
| Вага | 21.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Dado |
| Серія | Century Dado |
| Колекція | Century |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.08 м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. / 6 шт / 21.7 кг |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Рельєфна |
| Артикул виробника | 302808 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(0,29,41) HEX: #694a4a RGB: 105, 74, 74 | RAL Design: 020 40 10 Nut Brown (Коричневе Горіхове Дерево)RAL Classic: 8015 Каштаново-коричневийPantone: 5205 5205 | |
| hsv(0,33,35) HEX: #593c3c RGB: 89, 60, 60 | RAL Design: 020 30 10 Budapest Brown (Будапештський Коричневий)RAL Classic: 8017 Шоколадно-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








3 reviews for Плитка Rosso Nat 21.25x85 Century Dado з колекції Century Dado