

Керамічна плитка Плитка Rosato 21x18.2 Cotti D Italia Marazzi з колекції Cotti D`Italia Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rosato 21x18.2 Cotti D Italia Marazzi найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 21см і довжина плитки дорівнює 18.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1014 Слонова кістка Pantone 434. |
Плитка Rosato 21x18.2 Cotti D Italia Marazzi з колекції Cotti D Italia Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Розейто 21x18.2 Котті Д Ітолія Мареззі з колекції Котті Д Ітолія Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка Росато 21x18.2 Котті Д Італіа Мараззі з колекції Котті Д Італіа Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 21 × 18.2 см |
| Вага | 9.53 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Cotti D Italia Marazzi |
| Колекція | Cotti D Italia |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.46 м.кв. |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0.46 м.кв. / 16 шт / 9.53 кг |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MMYJ |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Плитка Rosato 21x18.2 Cotti D Italia Marazzi з колекції Cotti D`Italia Marazzi