

Керамічна плитка Плитка Roble 17.5x50 Aliso Baldocer з колекції Aliso Baldocer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Roble 17.5x50 Aliso Baldocer найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17.5см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 407. |
Плитка Roble 17.5x50 Aliso Baldocer з колекції Aliso Baldocer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Робл 17.5x50 Олізо Болдосар з колекції Олізо Болдосар", на неправильно прочитаном як "Плитка Робле 17.5x50 Алісо Балдокер з колекції Алісо Балдокер". Виробник цієї плитки Baldocer може бути помилково написаний як Baldocer, Болдосар, Балдокер і навіть як Ифдвщсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 17.5 × 50 см |
| Вага | 25.25 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Baldocer |
| Серія | Aliso Baldocer |
| Колекція | Aliso |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.31 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.31 м.кв. / 15 шт / 25.25 кг |
| Штук в упаковці | 15 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | B71342681 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка Roble 17.5x50 Aliso Baldocer з колекції Aliso Baldocer