Плитка Roads Grey Calm Naturale 150x300 Design FMG Maxfine з колекції Design FMG Maxfine
FMG Maxfine

Керамічна плитка Плитка Roads Grey Calm Naturale 150x300 Design FMG Maxfine з колекції Design FMG Maxfine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Roads Grey Calm Naturale 150x300 Design FMG Maxfine найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 150см і довжина плитки дорівнює 300см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка Roads Grey Calm Naturale 150x300 Design FMG Maxfine з колекції Design FMG Maxfine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Роудс Грей Колм Нетєрол 150x300 Дежігн Фмг Мексфін з колекції Дежігн Фмг Мексфін", на неправильно прочитаном як "Плитка Роадс Греі Калм Натурале 150x300 Десігн Фмг Максфіне з колекції Десігн Фмг Максфіне". Виробник цієї плитки FMG Maxfine може бути помилково написаний як FMGmaxfine, FMG Maxfin, Фмг Мексфін, Фмг Максфіне і навіть як АЬП Ьфчашту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 150 × 300 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | FMG Maxfine |
| Серія | Design FMG Maxfine |
| Колекція | Design |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 4.5 м.кв. |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 4.5 м.кв. / 1 шт / 16.5 кг |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | P315201MF6 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка Roads Grey Calm Naturale 150x300 Design FMG Maxfine з колекції Design FMG Maxfine