

Керамічна плитка Плитка Rev. Sea 32x80.5 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rev. Sea 32x80.5 Living Rock Naxos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 32см і довжина плитки дорівнює 80.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 631. |
Плитка Rev. Sea 32x80.5 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Рев. Сеей 32x80.5 Лівінг Рок Нексос з колекції Лівінг Рок Нексос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рев. Сеа 32x80.5 Лівінг Роск Наксос з колекції Лівінг Роск Наксос". Виробник цієї плитки Naxos може бути помилково написаний як Naxos, Нексос, Наксос і навіть як Тфчщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 32 × 80.5 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Naxos |
| Серія | Living Rock Naxos |
| Колекція | Living Rock |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.288 м.кв. |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.288 м.кв. / 5 шт / 20 кг |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка пориста |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 105890 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(180,45,65) HEX: #5ba6a6 RGB: 91, 166, 166 | RAL Design: 210 60 20 Beach Blue (Синій Пляж)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 | |
| hsv(180,33,71) HEX: #79b5b5 RGB: 121, 181, 181 | RAL Design: 200 70 20 Kingfisher Turquoise (Бірюзовий Зимородок)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 | |
| hsv(180,50,59) HEX: #4b9696 RGB: 75, 150, 150 | RAL Design: 200 60 25 Coolbox Ice Turquoise (Холодна Бірюза)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 631 631 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63












3 reviews for Плитка Rev. Sea 32x80.5 Living Rock Naxos з колекції Living Rock Naxos