

Керамічна плитка Плитка Rectificado Olmo 20.5x147.5 Yukon 6611 Porcelanite Dos з колекції Yukon 6611 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectificado Olmo 20.5x147.5 Yukon 6611 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20.5см і довжина плитки дорівнює 147.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Cool Gray 8. |
Плитка Rectificado Olmo 20.5x147.5 Yukon 6611 Porcelanite Dos з колекції Yukon 6611 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректіфікейдо Олмо 20.5x147.5 Й'юкон 6611 Порселеніт Дос з колекції Й'юкон 6611 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестіфікадо Олмо 20.5x147.5 Юукон 6611 Поркеланіте Дос з колекції Юукон 6611 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20.5 × 147.5 см |
| Вага | 21.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | Yukon 6611 Porcelanite Dos |
| Колекція | Yukon 6611 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.91 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0.91 м.кв. / 3 шт / 21.9 кг |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PF60000994 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Плитка Rectificado Olmo 20.5x147.5 Yukon 6611 Porcelanite Dos з колекції Yukon 6611 Porcelanite Dos