

Керамічна плитка Плитка Rectificado Blanco Pulido 50x50 5046 Porcelanite Dos з колекції 5046 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rectificado Blanco Pulido 50x50 5046 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 50см і довжина плитки дорівнює 50см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка Rectificado Blanco Pulido 50x50 5046 Porcelanite Dos з колекції 5046 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ректіфікейдо Бленко П'юлідо 50x50 5046 Порселеніт Дос з колекції 5046 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рестіфікадо Бланко Пулідо 50x50 5046 Поркеланіте Дос з колекції 5046 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 50 × 50 см |
| Вага | 22.32 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 5046 Porcelanite Dos |
| Колекція | 5046 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 м.кв. |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. / 4 шт / 22.32 кг |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 0005050460134R00 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка Rectificado Blanco Pulido 50x50 5046 Porcelanite Dos з колекції 5046 Porcelanite Dos