

Керамічна плитка Плитка Rect Pulido Negro 63x146 6609 Porcelanite Dos з колекції 6609 Porcelanite Dos виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Rect Pulido Negro 63x146 6609 Porcelanite Dos найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 63см і довжина плитки дорівнює 146см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка Rect Pulido Negro 63x146 6609 Porcelanite Dos з колекції 6609 Porcelanite Dos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Рект П'юлідо Негро 63x146 6609 Порселеніт Дос з колекції 6609 Порселеніт Дос", на неправильно прочитаном як "Плитка Рест Пулідо Негро 63x146 6609 Поркеланіте Дос з колекції 6609 Поркеланіте Дос". Виробник цієї плитки Porcelanite Dos може бути помилково написаний як Porcelanitedos, Порселеніт Дос, Поркеланіте Дос і навіть як Зщксудфтшеу Вщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 63 × 146 см |
| Вага | 43.4 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Porcelanite Dos |
| Серія | 6609 Porcelanite Dos |
| Колекція | 6609 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.84 м.кв. |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1.84 м.кв. / 2 шт / 43.4 кг |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | UCBN446A |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Плитка Rect Pulido Negro 63x146 6609 Porcelanite Dos з колекції 6609 Porcelanite Dos